Číslo položky: 11283
Pohled do zahrady
popis: Olej na lepence, rozměry : 50,5 x 62 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 200,00 Kč |