Číslo položky: 11296
Žně ve Vysokých Tatrách
popis: Olej na lepence, rozměry : 31 x 40 cm, mírně poškozený rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 400 Kč
3 400 Kč
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |