Číslo položky: 11177
Kašpárek PF 31
popis: Barevná litografie, signováno perem, rozměry listu : 16,5 x 14 cm
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 200,00 Kč |
800,00 Kč |