Georg Friedrich Bischoff - napodobitel
Číslo položky: 11409
Moje sledované obrazy Muž se dvěma dětmi
popis: Olej na plátně, rozměr 36 x 30 cm, nesignováno
o autorovi: 1819–1873 - Německo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč