Myslík Jan
Číslo položky: 11117
Moje sledované obrazy Racci nad mořem
popis: Olej na desce, rozměry : 49 x 67,5 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 1895
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč