Zpět na aukce Grotkovsky .
Moje sledované obrazy Zátiší se šeříky
popis: Olej na plátně, rozměry : 75 x 96 cm, malba mírně poškozená - krakeláž
o autorovi: Malíř
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

19.11.2020 20:16

1 500,00 Kč 19.11.2020 20:12:12