Číslo položky: 11222
Zátiší se šeříky
popis: Olej na plátně, rozměry : 75 x 96 cm, malba mírně poškozená - krakeláž
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
19.11.2020 20:16
1 500,00 Kč | 19.11.2020 20:12:12 |