Číslo položky: 11269
Lovecké zátiší
popis: Olej na plátně, rozměry : 71,5 x 66 cm nerámováno.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
16.11.2020 20:44
5 000,00 Kč | 16.9.2020 21:30:32 |