Číslo položky: 11271
Dar velké květiny
popis: Olej na plátně,rozměry : 60 x 73 cm. Rámováno lištou
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
23 100 Kč
23 100 Kč
22 100,00 Kč |
21 100,00 Kč |
21 100,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |