Číslo položky: 11252
Rybář
popis: Litografie,rozměry ve výřezu pasparty 42 x 29 cm, celkové 61 x 45,5 cm, rámováno,zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 400 Kč
3 400 Kč
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |