Číslo položky: 5647
Zimní krajina s říčkou
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 65 cm, signováno Vlevo dole A. Hála
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč