Zpět na aukce Hála Antonín
Moje sledované obrazy Zimní krajina s říčkou
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 65 cm, signováno Vlevo dole A. Hála
o autorovi: 21.3.1895 Karlov, Kutná Hora - 12.10.1952 Černovice, Brno
Malíř, ilustrátor, grafik, žurnalista
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč