Zpět na aukce Guba Rudolf
popis: Olej na plátně, rozměry: 71 x101 cm, nerámováno.
o autorovi: Narodil se v roce 1884 v Hamburku a zemřel v roce 1950 v Mnichově.
Byl malířem marín a labských zákoutí. V letech 1925-1935 žil v Karlových Varech.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč