Čech František Ringo
Číslo položky: 11254
Moje sledované obrazy Ptáci - Zvířátka
popis: Olej na plátně, rozměry : 60 x 75cm, rozměry včetně rámu : 75 x 90 cm. Na rubu plátna věnování od autora s přípisem : Milé ... .... Ringo ( Všech volů futrál ) Dar autora. + Tři grafické listy a 1x litografie -Zvířátka obdivují P--u.
o autorovi: Narodil se 9.7.1943 v Praze.
S naivním malířství prý začal v roce 1973 pod vlivem štědrovečerního setkání s malířem Janem Zrzavým a návštěvy u Aleny Ladové. Jeho obrazy jsou pestrobarevné, překvapující neuvěřitelnými nápady a specifickým humorem. K podstatným tématům patří stará Praha. Uspořádal mnoho výstav a jeho obrazy jsou v soukromých sbírkách po celém světě.
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
42 000 Kč