Číslo položky: 11253
Chrám sv. Mikuláše - Velký formát Týnský chrám
popis: Olej na plátně, rozměry : 100 x 75 cm, celkové rozměry včetně rámu : 114 x 85 cm. Na rubu plátna věnování, dar autora a litografie: 45 x 30 cm Týnský chrám, volný list + 2x grafické listy , Plocek, Klápště
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
40 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000,00 Kč |
49 000,00 Kč |
47 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |
42 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |