Číslo položky: 10899
Pohled od Rabasova domu a Krušovická pole v zimě
popis: Pohled od Rabasova domu. Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm. + Krušovická pole v zimě. Olej na plátně, rozměr: 36 x 48 cm , datováno 1946
+ Tři grafiky viz, příloha
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
55 000 Kč
55 000 Kč
50 000,00 Kč |
48 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |
45 000,00 Kč |
41 000,00 Kč |
39 000,00 Kč |
37 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |