Číslo položky: 11085
Pohled na hrad Lipnici
popis: Olej na lepence rozměry: 23 x 31 cm, zaskleno, rám poškozen.
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč
17 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
8 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |