Číslo položky: 11088
Muž s krysou
popis: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty : 16 x 13 cm, signováno tužkou. zaskleno.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |