Anonym .
Číslo položky: 10932
Moje sledované obrazy Máří Magdaléna
popis: Olej na plátně, rozměry : 55 x 45 cm, blindrám poškozen červotočem
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

21.09.2020 19:42

2 000,00 Kč 14.9.2020 19:17:12