Číslo položky: 10932
Máří Magdaléna
popis: Olej na plátně, rozměry : 55 x 45 cm, blindrám poškozen červotočem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
21.09.2020 19:42
2 000,00 Kč | 14.9.2020 19:17:12 |