Nesignováno .
Číslo položky: 10887
Moje sledované obrazy Kubistické zátiší
popis: Olej na papíře, rozměr listu 21,5 x 18 cm, první polovina 20. století
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč

21.09.2020 19:36