Číslo položky: 10815
Kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |