Číslo položky: 10866
Lesní splav
popis: Akvarel, rozměr 41 x 31,5 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
14.09.2020 22:10