Tousek (Láďa) Ladislav
Číslo položky: 11069
Moje sledované obrazy Pohled na Tábor
popis: Olej na lepence, rozměry : 24 x 34 cm, mírně poškozeno.
o autorovi: Tousek (Láďa) Ladislav - Malíř
* 1895 + ?
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč