Číslo položky: 11125
Klečící akt
popis: Litografie, rozměry listu : 50 x 70 cm, 20/200, certifikát přiložen, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
17.09.2020 21:10
2 500,00 Kč | 17.9.2020 20:17:03 |