Zpět na aukce Schiele Egon
popis: Litografie, rozměry listu : 50 x 70 cm, 20/200, certifikát přiložen, rámováno, zaskleno
o autorovi: Narodil se 12.6.1890 v Tulln an der Donau a zemřel 31.10.1918 ve Vídni.
Rakouský malíř, rytec, kreslíř a výtvarník.
Poté co opustil vídeňskou secesi si vytvořil svůj vlastní styl, který svou náladou zapadá do evropského expresionismu. Často pobýval a tvořil v Českém Krumlově.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

17.09.2020 21:10