Číslo položky: 11067
Kytice
popis: Olej na lepence, rozměry : 37 x 30 cm, datováno 1944
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
17.09.2020 20:34
3 500,00 Kč | 24.6.2020 21:55:12 |