Autor nezjištěn
Číslo položky: 10855
Moje sledované obrazy Madona s dítětem
popis: Olej na ledě, rozměr 70 x 59 cm, malba poškozena
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
2 200 Kč