Maixner Petr
Číslo položky: 10837
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 23 x 38 cm, zaskleno, signováno ze zadní strany
o autorovi: 1831 - 1884
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 600 Kč