Číslo položky: 10837
Žena u studny
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 23 x 38 cm, zaskleno, signováno ze zadní strany
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |