Nesignováno .
Číslo položky: 10828
Moje sledované obrazy Polka v národním kroji
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 39,5 x 30 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč