Číslo položky: 11063
Dívka před zrcadlem
popis: Olej na plátně o rozměrech 75,5 x 55,5 cm , autorsky olištováno. Obraz je vpravo dole signován monogramem a datován 57. Vzadu na rámu je název díla "Frau vor dem Spiegel 1957" , na plátnu je vzadu razítko. Obraz pochází z majetku rodiny autora! Velmi dobrý originální stav. Zpracované téma je jako u jiných autorových děl z jeho zralého období takřka nehmotné a dává pocit surrealistického vidění.
Vyvolávací cena:
100 000 Kč
100 000 Kč
100 000 Kč
100 000 Kč
22.09.2020 19:00