Nesignováno .
Číslo položky: 5625
Moje sledované obrazy Fauvistický les
popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 62,5 cm, nesignováno, datováno vlevo dole Leden 1936
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

10.11.2017 19:40

500,00 Kč 1.10.2017 21:14:10