Nesignováno .
Číslo položky: 10988
Moje sledované obrazy Praha - Karlův most
popis: Olej na překližce, rozměry : 60 x 79 cm
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

22.09.2020 22:18

3 000,00 Kč 14.9.2020 10:58:39