Chudomel Jaroslav
Číslo položky: 5620
popis: Rozměrný pastel na ručním papíru, rozměr ve výřezu 66 x 96,5 cm, zaskleno, signováno vpravo dole
o autorovi: Narozen 7.2.1929 v Praze
V letech 1945 - 1949 studoval na Státní grafické škole v Praze, v letech 1949 - 1950 studoval na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha (prof. C. Bouda) a v letech 1950-1955 studoval na Akademii výtvarných umění, Praha u profesorů V. Rady a V. Silovského. V průběhu let mění své výtvarné techniky: litografie střídá dřevořez, lept a nakonec pastel. Jeho obrazy jsou zastoupeny ve většině českých galerií a v mnoha soukromých sbírkách. Vystavoval na asi čtyřiceti samostatných a 130 kolektivních výstavách.
Člen českých umělců grafiků HOLLAR Praha
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč

10.11.2017 19:15

300,00 Kč 15.9.2017 19:39:25