Hála Antonín
Číslo položky: 5616
popis: Olej na lepence, rozměr 36 x 55 cm, signováno vlevo dole A. Hála
o autorovi: 21.3.1895 Karlov, Kutná Hora - 12.10.1952 Černovice, Brno
Malíř, ilustrátor, grafik, žurnalista
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč