Číslo položky: 5616
Horské jezero
popis: Olej na lepence, rozměr 36 x 55 cm, signováno vlevo dole A. Hála
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč