Autor nezjištěn
Číslo položky: 5615
Moje sledované obrazy Kostel Svatého Mikuláše
popis: Olej na lepence, rozměr 51 x 37cm, signováno vpravo dole nečitelně
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

10.11.2017 18:50

1 200,00 Kč 31.10.2017 22:14:54