Brunner Antonín
Číslo položky: 10967
popis: Olej na lepence, Rozměry : 34 x 27 cm. Datováno 1925
o autorovi: Malíř, grafik, restaurátor.
Studoval u prof. Lišky na UPRUM v Praze, později v Paříži u J. P. Laurense a Luciena Simona. Maloval obrazy, figurální podobizny i krajiny. Jeho díla mají dekorativní ráz. V Paříži vystavil v Saloně. V Praze vystavoval souborně krajiny z Bretaně v Topičově saloně. Roku 1908 se vrátil do vlasti a na Slovensku se věnoval studiu lidového umění.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

17.09.2020 19:48

2 500,00 Kč 17.9.2020 18:14:15