Číslo položky: 10967
Junáci
popis: Olej na lepence, Rozměry : 34 x 27 cm. Datováno 1925
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
17.09.2020 19:48
2 500,00 Kč | 17.9.2020 18:14:15 |