Nesignováno .
Číslo položky: 5613
Moje sledované obrazy Žena v červeném
popis: Olej na plátně, rozměr 97 x 79 cm, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč