Číslo položky: 10902
Procesí
popis: Olej na desce, rozměry : 50 x 60 cm, datováno 1939, kvalitní řezaný rám, zaskleno. Obraz z roku 1939
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
31 000 Kč
31 000 Kč
30 000,00 Kč |
30 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |