Číslo položky: 10796
Horské stavení
popis: Olej na lepence, rozměr 37x50 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
14.09.2020 21:56
1 000,00 Kč |
14.9.2020 21:51:35