Březina Václav - Okruh
Číslo položky: 10672
Moje sledované obrazy Lesní jezírko
popis: Olej na plátně, rozměr 80,5 x 64,5 cm. Nesignováno. Mařákovská škola
o autorovi: Mařákovská škola -pravděpodobně Václav Březina nebo některý z jeho následovníků.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč