Janda Karel
Číslo položky: 5602
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 88 cm, zaskleno, signováno vlevo dole Janda
o autorovi: O autorovi nebyly nalezeny bližší informace.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

10.11.2017 21:20

1 500,00 Kč 10.11.2017 20:50:43