Číslo položky: 5602
Ves v zimě
popis: Olej na plátně, rozměr 67 x 88 cm, zaskleno, signováno vlevo dole Janda
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
10.11.2017 21:20
1 500,00 Kč | 10.11.2017 20:50:43 |