Autor nezjištěn
Číslo položky: 5601
Moje sledované obrazy Kytice s kopretinami
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 69 cm, zaskleno, signováno vpravo dole nečitelně
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč