Jarolím Jiří
Číslo položky: 10629
popis: Olej na plátně, rozměry : 65 x 75 cm. Rámováno lištou
o autorovi: Narozen 16. 10. 1936 v Praze
Studoval UMPRUM u prof. Kaplického.
V jeho tvorbě převládají vysněné krajiny a abstraktní tematika. Rovněž se věnuje grafickému designu a drobné plastice. Autor vitráží, kovových smaltových stěn, leptaných dekorativních panelů z hliníku, leptaných reliéfů z mědi, návrhů na osvětlovací tělesa aj. - Žije v Roztokách u Prahy.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

14.09.2020 21:42

3 000,00 Kč 14.9.2020 20:46:58