Číslo položky: 10606
Dolní Bečva
popis: Olej na lepence, rozměry : 32 x 49,5 cm. Datováno 1927
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
31 000 Kč
31 000 Kč
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |