Číslo položky: 5597
Prosluněný sad
popis: Olej na lepence, rozměr 48 x 63 cm, , signováno vpravo dole Hora
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
10.11.2017 21:50
800,00 Kč | 10.11.2017 19:02:20 |