Hora
Číslo položky: 5597
Moje sledované obrazy Prosluněný sad
popis: Olej na lepence, rozměr 48 x 63 cm, , signováno vpravo dole Hora
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

10.11.2017 21:50

800,00 Kč 10.11.2017 19:02:20