Neogrady Antal
Číslo položky: 10760
Moje sledované obrazy Přistiženi v parku - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 140 cm. Reprezentativní velkoformátový obraz.
o autorovi: Narodil se 8.6.1861 v Galse a zemřel 19.12.1942 v Alagu.

Studoval ve Škole dekorativního umění v Budapešti a na Akademii výtvarného umění v Mnichově. Od roku 1888 se zúčastňoval významných výstav v Budapešti, kde se prezentoval hlavně akvarelami. V letech 1893–1931 působil jako profesor akvarelové malby na Vysoké škole výtvarného umění v Budapešti.

(Wikipedia)
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
90 000 Kč